Wyczuwalny guzek pod skórą na brzuchu

Witam, kilka dni temu namacalam po prawej stronie brzucha na wys. pepka, w odleglosci 10 cm maly guzek wyczuwalny pod skora. Przed miesiaczka z prawej strony zawsze mam bol i wlasnie pomasowalam sobie ten bolacy prawy bok brzucha a guzek dal sie szybko wyczuc pod palcem. Mam regularny okres, dosc bolesny i obfity od kilku lat. Szesc lat temu mialam ciaze pozamaciczna. Wlasnie z tej strony skrocono mi jajowod. Kilka miesiecy temu mialam USG jamy brzusznej bylo OK. Co to wiec moze byc? Pozdrawi

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli wybrzuszenie zlokalizowane jest w okolicy blizny pooperacyjnej być może jest to przepuklina w bliźnie. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po zbadaniu wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam