Wymioty po zastosowaniu tabletek Naraya

Witam. Stosuję tabletki antykoncepcyjne Naraya od ponad 1,5 roku. Po 4-5 godzinach po zażyciu pierwszej tabletki z blistra wymiotowałam. Nie przyjmowałam dodatkowej tabletki, tylko zażywałam wszystkie kolejne o stałej porze, nie pomijając żadnej. Po zażyciu drugiej tabletki współżyłam z partnerem, był to stosunek przerywany. Wiem, że nie jest to żadna metoda antykoncepcyjna, jednak zastanawiam się, czy jest szansa, że pierwsza tabletka się nie wchłonęła i mogło dojść do owulacji? Pozdrawiam.

Magdalena StusiĹska

Szansa oczywiście istnieje, jednak jeśli był to stosunek przerywany ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo niskie.