Wynik rozmazu krwi, bóle stawów i powiększone węzły chłonne

Dzien dobry, Gran. obojętn. o jądrze podzielonym 70 % 45 — 70 Granulocyty kwasochłonne 1 % 1 — 5 Limfocyty 24 % 20 — 45 Monocyty 5 % 3 — 8 Czy wszystko ok? Mam bole stawow w rece, lekko powiekszone wezly chlonne oraz temperatura 36,6 -37,00.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podała Pani tylko rozmaz białokrwinkowy. W celu pełnej, wiarygodnej interpretacji konieczna jest natomiast ocena pełnej morfologii. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.