Wytrysk: Czy mogę być w ciąży?

Witam. Mam bardzo poważny problem. Dokładnie dzisiaj (23.12.2010) uprawiałam stosunek z moim partnerem w godzinach między 12 a 13. Podczas wytrysku, partner zorientował się że coś jest nie tak, w chwili gdy nasienie wypływało z prezerwatywy, on szybko wyjął członek i większość nasienia wypłynęła mu na dłonie. Później moja pochwa z wierzchu była cała w nasieniu, jednak nie jestem pewna co do ilości nasienia jakie mogło dostać się bezpośrednio do pochwy. Członek nie był głęboko, a od razu pobiegłam do łazienki i cała się wymyłam z zewnątrz jak i wewnątrz z nasienia, w chwili obecnej mam bardzo spięte miejsce w okolicy pochwy, ledwo chodzę i siedzę. Ból jest nie do zniesienia, największy strach powoduje też to, czy w razie zapłodnienia mam szanse gdziekolwiek dostać się na jakiś dyżur w szpitalu w okresie świątecznym. Mam ok 66 godzin od tej chwili aby zapobiec ewentualnej tragedii. W kwietniu będę pełnoletnia, w głowie nie mam nawet myśli o posiadaniu dziecka. Błagam o jakąkolwiek pomoc, poradę.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Droga Użytkowniczko!

Każda aktywna seksualnie para w wieku prokreacyjnym powinna liczyć się z możliwością ciąży. Przy współżyciu bez zabezpieczenia ryzyko zajścia w ciążę w najbardziej płodnym dniu cyklu (dniu owulacji) stanowi ok. 25-30%. Szansa ciąży mimo stosowania antykoncepcji wyznacza indeks Pearla.
Proponuję poczekać do terminu miesiączki i przeprowadzić test ciążowy z krwi lub moczu. Nawet jeśli doszło do zapłodnienia, zarodek może się nie zagnieździć, a nawet jeśli się zagnieździ, to w terminie miesiączki może dojść do poronienia.

http://parenting.pl/portal/test-ciazowy-1http://abcantykoncepcja.pl/ratunku-pekla-prezerwatywa-co-teraz
Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl