Złe samopoczucie i zmęczenie od rana

Witam. Od kilku dni mam bardzo zle samopoczucie. Rano wstaje i jestem zmeczona. Zmuszam sie do ubrania i jakos to leci. Natomiast w ciagu dnia mam lelkie zawroty glowy tzn. Co jakis czas zaczyna mi sie krecic w glowie i slabiej widze. Po chwili mija... Nogi za soba wrecz ciagne. Do tego mam chyba nudnosci. Ciagle "czuje" zoladek i sciska mnie w przelyku. Mimo to nie mam problemow z jedzeniem... Nie wiem co to moze byc ? Zastanawiam sie nad wizyta u lekarza, ale na ten moment nie mam takiejopcji

To czego Pani oczekuje? diagnozy przez internet, na podstawie kilku ogólnych słów?
Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.