Zmęczenie, ból głowy, stany podgorączkowe, katar i wzmożony apetyt

Witam,od miesiąca jestem bardzo śpiącą, zmęczona,bola mnie cake nogi,głowa,stany pod gorączkowe są częste, katar również, ogólna apatia,czasem brak apetytu a czasem mogę jeść za "dwoje". Tak jak piszę wyżej taki stan utrzymuje się od miesiąca, od jakiś dwóch tyg.symptomy się nasiliły czasem jest mi słabo, nie mam siły na nic, niedobrze mi ten stan mija po godz. Czasem po dwóch. O czym świadczą te objawy?Czy powinnam zrobić jakieś badania?W tym roku skończeniu 34 lata,nie pale,pije baardzo rzadko

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem anemii. Proszę wykonać pełną morfologie krwi z ręcznym rozmazem układu bialokrwinkowego.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sugeruję wykonać test ciążowy. Poza tym wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych - morfologii krwi i pomiaru ciśnienia tętniczego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane wieloma jednostkami chorobowymi. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na ich podstawie postawić konkretną diagnozę. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze szczegółowy wywiad, zbada Panią oraz zleci pełen panel podstawowych badań.