13-dniowe opóźnienie okresu a dni płodne

Okres spoznia mi się 13 dzień, test ciążowy zrobiony, wynik jest naturalnie negatywny. Jestem przekonana że jest to od stresu i szybkiej stracie na wadze. Lecz nie do tego zmierzam. Moim pytaniem jest to czy jeśli okres się nie pojawił to czy dni płodne dalej sa tak jak byc powinny czy dopiero w momencie kiedy okres dostanę one sie pojawią po kilku dniach ? Jak to jest? Martwie sie ponieważ współżyłam z moim lubym 3 dni temu a malenstwa na razie nie planujemy. Proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Przy opóźnieniu miesiączki ciężko jest przewidzieć okres płodny, i mniej płodny. Proponuje jednak dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.