Alergiczny kaszel u 19-letniej osoby

Witam.Mam 19 lat.Jestem alergikiem.Właśnie odstawiłem leki na alergię na tydzień w celu zrobienia testów wykazujących na co jestem uczulony.Niestety 2 dni po odstawieniu leków w nocy towarzyszy mi suchy kaszel którego nie mogę zwalczyć,co chwilę kaszlę.Przed rozpoczęciem zażywania tabletek nie miałem takich problemów a jedynie katar.Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

NIe wiem jakie leki Pan przyjmuje i jakie testy mają być wykonywane dlatego trudno jest mi doradzić najbardizej optymalne rozwiązanie. Jeżeli jednak objawy są nasilone prosze powrócić do stosowanych leków i umówić termin testu na inny dzień.