Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ataki nerwicy i bóle w klatce piersiowej

Jak radzic sobie z atakami nerwicy. Pomimo że wiem, ze mam zdrowe serce, a podczas atakow odczowam bole w klatce piersiowej, boje sie ze to zawal i umre. Jak sobie z tym radzic? Powinnam sobie ufac czy za kazdym razem powinnam jechac na pogotowie zeby sprawdzic co sie dzieje?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Zagrożenie AH1N1

AH1N1 to nazwa wirusa świńskiej grypy. Jest niebezpieczny szczep, może nawet wywołać epidemię. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o zagrożeniu, jakie stwarza AH1N1.

Witam,
Jest Pani bardzo młoda i życie przed Panią. Szkoda czasu na pogotowie i zamartwianie się z powodu powtarzających się objawów. Proszę skonsultować się z psychoterapeutą lub psychologiem. Można też samej poobserwować, kiedy i w jakich okolicznościach te bóle się pojawiają. Co je poprzedza? Jakie zdarzenia, jakie sytuacje?
Proponuję: więcej spacerować, biegać - wtedy będzie Pani głębiej oddychać. Można iść na basen lub zająć się innym sportem. To zawsze pomaga.

Pozdrawiam serdecznie, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

umów wizytę 0

Witam,
pierwszy krok już za Panią, potrafi Pani już nazwać, to co się dzieje z Pani organizmem. Ma Pani świadomość, że to nie chore serce, ale objawy zaburzeń lękowych. Pomoc może Pani uzyskać podczas pracy z psychoterapeutą, aby zrozumieć objawy nerwicy i nauczyć się z nimi radzić.
Pozdrawiam serdecznie
Monika Prus

umów wizytę 0

Dzień dobry,

A czy podjęła się Pani leczenia nerwicy ?

Podstawową metodą leczenia jest psychoterapia - stąd namawiam na podjęcie leczenia w Poradni Leczenia Nerwicy/PZP/prywatnie, gdzie będzie Pani mieć możliwość wyleczenia, a nie tylko radzenia sobie z atakami.

umów wizytę 0

Dzień dobry, jeżeli ma pani nerwicę to powinna pani ją leczyć - podstawową formą leczenia nerwicy jest psychoterapia i zachęcam do jej podjęcia. W pierwszej kolejności proszę się udać na diagnozę psychologiczną, psycholog zaleci dalsze działania. Pozdrawiam.

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety