Badania TSH a problemy z tarczycą

Witam, ostatnio robiłam badania, bo słabo się czułam. Między innymi wyniki THS i wyszło mi 3,04 (w przedziale mam 0,51-4,30), pani doktor wypisała mi skierowanie do endokrynologa. Czy mogę mieć coś z tarczycą?

Witam. Optymalnie jest, aby poziom TSH u młodych kobiet wynosił <2,5, jednka prawdopodobieństwo problemów endokrynologicznych przy prezentowanym przez Panią poziomie TSH jest dość małe.