Badania związane z menopauzą przed pierwszą wizytą u ginekologa

Jakie badania przygotować podczas menopauzy na pierwszą wizytę u lekarza?

Dzień dobry!

Co ma Pani na myśli, pisząc "pierwsza wizyta"?
Dorosła kobieta powinna być pod stałą i regularną opieką lekarza ginekologa. Jeśli jest to jej pierwsza wizyta w życiu lub pierwsza od dłuższego czasu, to lekarz wykona lub zleci wszelkie potrzebne badania podczas wizyty.

Pozdrawiam!