Badanie hemoglobiny i hematokrytu a bóle brzucha

Właśnie odebrałam wyniki badań, które robiłam w związku z dolegliwościami w jamie brzusznej. Widzę, że wyniki nie są w normie, podaje te odbiegające od normy Morfologia pełna - analizator: Hemoglobina 11,4 g/dl Hematokryt 36,1 % MCV 76,5 fl MCH 24,2 pg Mocz - badanie ogólne: Przejrzystość lekko mętny Ciężar właściwy 1009 g/L Erytrocyty 17 /ul Erytrocyty (w polu widz.) 3 wpw Czo to może oznaczać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Na podstawie badania krwi można rozpoznać nieznaczną niedokrwistość. Proszę skonsultować wynik z lekarzem zlecającym badanie.
Pozdrawiam