Badanie poziomu żelaza, albuminy i markera nowotworowego CA 125

W obecnych badaniach wyszło iż mam żelazo 12 ng/ml , albumine 16 mg/dl i marker nowotworowy CA125 - 42,5 u/ml , boli mnie kręgosłup , nerki , okrutnie strzelaja mi stawy , blokuja sie i odczuwam ból i krecenie jak reumatyzm . Bardzo czesto pieką mnie stopy jak bym chodzila po rozgrzanym węglu i bolą ladki . obecnie mieszkam w hiszpanii po wynikach p.dr.prowadzaca stwierdzila iz jest to tylko poczatek anemii . Jednak mi nie daje spokoju . Przecież ból nie jest bez przyczyn.

Witam , nie jestem w stanie na odległość , bez zbadania , na podstawie tylko przesłanych wyników postawić diagnozy , czy chociażby jakiegoś podejrzenia!!! Proponuję koniecznie wizytę u lekarza na miejscu!!! z.żurawski