Badanie RBC i HTC u 35-letniej kobiety

robiłam badania 13.11.2014 rbc-4,21, hgb-11,7, htc-35,9 po 2 miesiącach i zdrowej diecie powtórzyłam badanie rbc-3,85 , hgb-10,9 , htc-32,9 badania jak widać są jeszcze gorze . Proszę o podpowiedź jakie badania wykonać jestem 35 letnią kobietą

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję w Pani przypadku rozpocząć suplementację żelaza którymś z preparatów dostępnych na rynku i wykonać morfologię krwi za ok. 4 tyg. Wynik należy skonsultować z lekarzem.