Biało-szary osad na języku i świąd odbytu

Potrzebuje szybkiej konsultacji. Zawsze miałam drobne infekcje , teraz zaczęło się od przeziębienia (pomyślałam że to w wyniku spadku odporności po kuracji antybiotykami) następnie zauważyłam u siebie biało-szary osad na języku (dodam że paliłam więc automatycznie przestałam) potem kolejno uczucie ciała obcego w gardle, trudności w przełykaniu, wzdęcia i bóle brzucha, odbijanie się, Teraz doszły problemy z wypróżnianiem, dziwny wygląd stolca lekki ból i świąd odbytu. proszę o szybką odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani objawy wskazują na infekcję układu pokarmowego, być może to infekcja poantybiotykowa. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza,, który dokona właściwej oceny klinicznej. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z gastroenterologiem gdyż powodów może być wiele i trudno jest to wszystkie wymienić.