Biegunki, senność, ciągłe zmęczenie, mocne bicie serca i wypadanie włosów

od pewnego czasu dziwnie sie czuje mniewam biegunki jestem senny ciagle zmęczony odczuwam też mocne bicie serca jednak cisnienie w normie zauważylem też ze wypadaja mi włosy na całym ciele w nocy mam problemy ze snem odczuwam też drżenie głowy cukier w normie czy te objawy o czymś świadcza ? podejżewam tarczyce tsh 3.1 norma do 4.2 czesto puchnie mi też szyja z lewej strony nie wiem czy to wezly chłonne czy coś innego .?

Witam,

objawy, które Pan opisuje mogą mieć podłoże zarówno soamatyczne jak i psychologiczne.

W pierwszej kolejności polecam wizytę u internisty oraz wykonanie podstawowych badań - w razie potrzeby szczegółowych. Jeśli Pana wyniki nie będą niepokojące zachęcam do konsulatcji u psychoterapeuty.

Nasze ciało jest nierozerwalnie połączone z emocjami, czasem kłopoty ze zdrowiem mają podłoże w stresujących wydarzeniach dnia codziennego.

Życzę powodzenia w znalezieniu przyczy Pana stanu.

Agnieszka Jagielak

Jeżeli nie był Pan u endokrynologa dobrze byłoby się tam udać pozdrawiam. Mogą to być też objawy somatyczne. Jeżeli lekarz wykluczy problemy biologiczne to polecam psychoterapię.
Pozdrawiam.