Biopsja gruboigowa guza piersi 50-latki

Dziś Moja Mama odebrała badanie histopatologiczne. Wynik badania : biopsja gruboigowa guza piersi prawej . Fragmenty gruczołu piersiowego zawierające głównie tkankę tłuszczową utkanie gruczołowe skąpe. W podścielisku obecne są nacieki zapalne limfocytarne. W drobnych naczyniach znajdują się zatory nowotworowe raka, prawdopodobnnie lobularnego. Bardzo proszę o pomoc w odczytaniu tego wyniku. Mama ma 50 lat .

Proszę udać się do chirurga onkologa celem wykonania dodatkowych badań. Polecam DCO.
Sprawę proszę potraktować jako pilną!

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg