Ból brzucha od 5 dni

Witam mam od 5 dni ból brzucha byłam u ginekologa miałam 3 rady pobierana krew do badań usg ekg mocz chirurg mnie badał wszystkie wyniki prawidłowe. Wypisali mnie dziś do domu przyjechałam do domu zjadłem obiad i wszystkie dolegliwości powróciły co dalej?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane dolegliwości mają związek z przyjmowanym pokarmem może konieczna jest jeszcze diagnostyka endoskopowa przewodu pokarmowego. Sugeruję konsultację gastroenterologiczną.