Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból, drętwienie i mrowienie lewej nogi

Kobieta 27 lat ból dretwienie i mrowienie lewej nogi. Lydka i stopa w dotyku zimne w porownaniu do drugiej nogi. Wczesniejsza wizyta na sor stwierdzono niewielka skrzepline i powiekszona kaletke miesnia polbloniastego zalecono clexane 100. Neurologicznie podejrzenie dyskopatii. Tabletki przeciwbolowe doreta nie pomagaja. Dzisiejsza wizyta na sor odeslanie gdyz to nie nagly przypadek. Jaka moze byc przyczyna takiego stanu?
KOBIETA, 28 LAT 12 miesięcy temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Przyczyn może być wiele. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego aby określić dalsze Postępowanie. Sądzę że konieczna jest konsultacja lekarza neurologa oraz chirurga naczyniowego a być może także lekarza ortopedy

umów wizytę 0

Skrzeplina w mięśniu półbłoniastym jest niepokojąca. Mogła sobie Pani naderwać ten mięsień, powstał skrzep, który może powodować lokalny stan zapalny. Jeśli tak to proszę uważać z aktywnością (nie obciążać nogi, nogę kłaść na taborecie), z kolei intensywnie ćwiczyć stopę.
Proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, prawdopodobnie skieruje Panią do naczyniowca.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety