Ból i grudka w odbycie

witam.zauważyłam wczoraj że boli mnie troche odbyt sprawdzałam palcami czy cos mam i jak wkładam palec do dziury odbytu to wyczuwam jakomś grudkę malutką tak troche głębiej odbytu i sie zastanawiam czy wyczułam cos naturalnego czy raczej nie krwi nie mam ani w stolcu ani na papierze 2 dni miałam lekkie zatwrdzenie i od tego czsu czuje lekki ból przy odawaniu stolca tak jakby mnie ta dziurka booała miałam robioną kolonoskopie i badanie per rectum wszystko wporzadku 4 lipca tego roku
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywaną podejrzaną zmianą może okazać się ropień, czyrak bądź też jest to oznaka choroby hemoroidalnej. Szczególnie w początkowym okresie tej ostatnie krwawienie może nie występować. W zaistniałej sytuacji warto udać się do lekarza rodzinnego lub proktologa by ten mógł bezpośrednio ocenić zmianę.Pozdrawiam