Ból kończyn i swędzące krostki po porodzie

od kiedy urodzilam dziecko i mialam przetaczana krew mam chrosty swendzace przed okresem ze nie da sie wytrzymac i do tego mnie boli reka i noga caly czas ze nie da sie wytrzymac

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję udać się do ginekologa, gdyż dopiero po bezpośrednim badaniu można wnioskować co do przyczyny. Czasami jest to wynik wahania hormonów płciowych. Odpowiednie leczenie może wtedy zniwelować problem.