Ból nerek i szczawiany wpania w moczu

witam, często miewam probemy z pęcherzem moczowym, oczywiście biorę tabletki dostosowane do tego typu objawów, ostatnio przy tych dolegliwościach pojawił sie również ból nerek, rok temu wykryto z badania moczu ze zawarte są w nim szczawiany wapnia. Lekarz rodzinny nie wysłał mnie jednak na usg nerek. Często też przy bólach menstruacyjnych odczuwam dyskomfort i ból w dole pleców podejrzewam ze to ból nerki. Nie wiem co robić. a czasem ból nie do wytrzymania.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mogą to być objawy kamicy nerkowej. Proszę zgłosić się do lekarza POZ.

Pozdrawiam.