Ból penisa i jądra po wysiłku fizycznym a wynik USG
Od pewnego czasu po wysiłku fizycznym mam bóle kilka cm w górę od penisa po prawej stronie, a także występuje ból prawego jądra.Wyniki usg jąder: Jądro lewe o jednorodnej, prawidłowej echostrukturze i wielkości. Głowa najądrza jednorodna o rozmiarach 8,8x5,8mm. Jądro prawe o jednorodnej echostrukturze i wielkości. Głowa najądrza jednorodna o rozmiarach 9,4x6,2mm.Obecności wolnego płynu w worku mosznowym nie uwidoczniono. Węzły pachwinowe niepowiększone.NIe jest to przepuklina, byłem u chirurga.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Wynik USG prawidlowy Proponuje wizyte u urologa,Bole jader moga byc zwiazne z licznemi schorzeniami inp zez mianami kregoslupa