Ból piersi i jajników a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, czy możliwe jest, że moja dziewczyna zaszła w ciążę, jeśli nie doszło do wytrysku wewnątrz pochwy? Od paru dni lekko bolą ją piersi i mówi też, że bolą ją jajniki. Do jej okresu został około tydzień i jeśli bedzię się spózniał, zrobi test ciążowy. Chcę wiedzieć jaka jest szansa na to, że faktycznie jest w ciąży, czy to po prostu jakieś zmiany zachodzące w jej ciele.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych lub po prostu zbliżającym się okresem. Nie mogę jednak ciąży wykluczyć, ponieważ nie podał Pan szczegółów zbliżenia. Pragnę poinformowac iż płyn preejakulacyjny może zawierać pewną ilośc plemników zdolnych do zapłodnienia.