Ból po prawej stronie klatki piersiowej przy nerwicy

Ból po prawej stronie klatki piersiowej . Od 3 dni odczuwam ból po prawej stronie klatki piersiowej , lekko powyżej lini sutków . Ból pojawił się rano po obudzeniu i towarzyszyła mu zgaga . Nigdy wczesniej nie występowała u mnie taka dolegliwosc . Dodam , że cierpie na nerwice i dzien przed pojawieniem sie objawów jadłem o póżnej godzinie chipsy , popijając sokiem ( słodko/kwaśnym ) .

Nie wiem co się stało,ale najwyraźniej "zezarło" pozostałą część odpowiedzi. A więc jeszcze raz: koncentruje się Pan na sobie i czuje Pan oczywiście lęk. W zasadzie nie wiadomo o co Pan pyta- nie wynika to z opisu. Tak, jakby Pan chciał się podzielić tym,co się Panu dzieje. Jeżeli ma Pan zaburzenia lękowe (terminu nerwica tak naprawdę już się nie stosuje,został wycofany z nazewnictwa) i ma Pan 18 lat, to być może wskazana byłaby psychoterapia rodzinna, proszę porozmawiać o tym z rodzicami. p.s. Oczywiście można się domyślać, że Pan się boi, że ma Pan zawał,czy coś w tym rodzaju, ale wtedy chyba zadzwoniłby Pan na pogotowie, a nie pisał na forum ? A co do zgagi- jasne,że może być od chipsów i soku. Pozdrawiam serdecznie.