Ból pod prawym żebrem u 23-latki

witam mam 23 lata od tyg8dnia boli mnie pod prawym zebrem bol z kazdym dniem jest czestrzy wystepuje on przy smianiu sie siadaniu chodzeniu glebszym oddechu przy prostowaniu sie kaszlu kichnieciu kladzeniu sie w nocy tak jakby zebro zastaje sie gdyz przy porannym wstaniu odczowam znowu bol gdy zasmieje sie cos strzyka w zebrze i sprawia niesamowity bol co to moze byc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.