Ból pod żebrami a wyniki badań w normie

Witam, boli mnie w prawym boku, w miejscu gdzie zaczynają się żebra i max oddalonym od kręgosłupa. Jestem mężczyzną po 50-ce, nie mam nadwagi, nie palę, alkohol piję okazjonalnie. Wszystkie badania w normie. Miałem badanie usg jamy brzusznej, gasrtoskopie, kolonoskopie, markery nowotworowe trzustki, wątroby, jelita grubego- wszystko w normie a boli od roku. Lekarze (wielu) rozkładają ręce, przepisują leki które nie pomagają a ja nie mam pomysłu co mam sobie jeszcze zbadać. Może ktoś mi pomoże?

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale ja również bez przeprowadzenia badania oraz oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi, ponieważ mam za mało informacji.