Ból podbrzusza i jaja glisty

Proszę o pomoc.Od 4mscy odczuwam ból w obrębie dołu jamy brzusznej(prawa i lewa strona).na początku ból występował co kilka dni ale od listopada nieustannie każdego dnia,ginekolog wykluczył choroby kobiece,robiłam badania-brak zapalenia,infekcji,badania dobre,jedyne co znaleziono to jaja glisty.3dni temu zużyłam 6 tabletek vermoxu,ograniczyłam cukier,wspomagam sie naturalnymi środkami ale ból nadal jest tak samo silny(leki przeciwbólowe nie pomagają)Czy glistnica to na pewno przyczyna tego bólu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Glistnica jak najbardziej może być przyczyną zgłaszanych dolegliwości.