Ból podbrzusza i lekkie krwawienie a szanse na ciążę

witam mam pytanie okres mialam 19.10.2014 cykl 28dni kochalam sie z mezem z 1-2.11.2014 z obliczen wyszlo ze dni płodne owulacja okres powinnam dostac 15.11.2014 a 3dni temu dostalam plamienie przy ktorym nie musialam miec ani wkladki dopiero przy sikaniu i podtarciu sie okazalo sie ze jest krew strasznie bolalo mnie podbrzusze czesto oddaje mocz i odbija mi sie temteratura 37,2 czy to ciaza

Milena Lubowicz

Dla pewności proszę wykonać test ciążowy, gdyż nie można ciąży wykluczyć.
Pozdrawiam