Ból podbrzusza i nieregularne miesiączki

witam mam problem :od dwóch tygodni mam dziwny ból w prawej części podbrzusza, jest to ból który raz jest silniejszy tzn.odczuwalny nawet przy kaszlnięciu czy też wstawaniu z siedzenia a nieraz taki zatajony czuje że mnie boli ale nie intensywnie.Miesiączkę miałam mieć 13 października-do dziś jej nie mam (stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników)tak więc miesiączki mam też nieregularne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn, w tym ginekologiczne (wydają się być najbardziej prawdopodobne), urologiczne czy też gastrologiczne. Przede wszystkim powinna Pani zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Jeśli ginekologicznie nie będzie nieprawidłowości, konieczna będzie dalsza diagnostyka.