Ból podbrzusza po stosunku seksualnym

WITAM OKRES MISAC TEMU MIALAM 26.10-30.10 TTAZ MIALAM 20.23.11 GDZIE ZASZE MIALAM6-7DNI I BYLO OK PO LIKLU DNIACH KUL MNIE LEWY JAJNIK SEKS BYL 28 29 30,11 I WCZORAJ BOLAL MNI E STRASZNIE PODBRZUSZE CI TO MOZE OZNACZAC?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, objawy są dość niespecyficzne, na ich podstawie nie można rozpoznać ciąży (choć nie można też ciąży w opisywanym przypadku wykluczyć), mogą świadczyć o zapaleniu przydatków lub dróg moczowych. W zaistniałej sytuacji wskazany jest kontakt z ginekologiem, zwłaszcza, jeżeli ból podbrzusza nie ustępuje po lekach rozkurczowych (np. no-spa).