Ból trzustki u 36-latka a wynik tomografii komputerowej

Witam, mój mąż 36lat. od 3 miesięcy odczuwa ból trzustki czasami promieniujący do pleców. Ból nie jest co dzienne trwa kilka minut(pulsowanie) Z badań z krwi ok ALp 93,Amylaza 77 GGTP19 lipaza 34,CA-19,9 6,15 , badanie TK Trzustka nie powiększona, jednorodna, z zachowanej budowie zrazikowatej, w obrębie głowy w okolicy wyrostka haczykowatego hipodensyjna zmiana 8x5x3mm, przewód Wirsunga nieposzerzony.Co to oznacza?
ponad rok temu

Witam serdecznie z wynikami badań proponuję udać się do chirurga . Zmiana opisywana tomografii może być torbielą jednak postawienie konkretnej diagnozy tylko i wyłącznie przez internet nie jest wskazane w tej sytuacji