Ból w nadbrzuszu, ściskanie w gardle, nudności i pieczenie w mostku a refluks żołądkowy

Witam,od 2tygodni czuje ból w nadbrzuszu i okolicach mostka,czasem pieczenie, uczucie ściskania w gardle, nudności, jakby coś mi przeszkadzało w przełyku lub jego okolicach (jakby mi coś zalegało,taka pełność),dziwny posmak w ustach,dolegliwości nasilają się w czasie chodzenia.Nie mam zgagi,nie wymiotuje. Czasem przeszkadza mi to w oddychaniu.Rano i wieczorem biorę leki na inne dolegliwosci,serce mam zdrowe.Czy to co opisuje może wskazywać na refluks żołądkowy? Lub co to może byc innego?Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości jak najbardziej wydają się wskazywać na chorobę refluksową. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie.