Ból w okolicy jajników i znikome ślady krwi a możliwość ciąży

W dni płodne doszło miedzy mna a moim chł. do ocierania sie naszych narzadów.Zdarzyło sie ze wsunał mi palca do pochwy.Wytrysku nie było.Pare dni po tym zaczełam czuc parcie na pecherz,ból w okolicy jajników,ból krzyża tydzien przed okresem.Ponad tydz temu brałam antybiotyk na bakterie w moczu.Okres miał pojawić się15.12,test wykonałam z rana16.12-negatywny,natomiast wieczorem zauwazyłam znikome slady krwi a dziś17.12 gęstą krew ze skrzepami,dość skąpa.Bólu prawie nie odczuwam.Czy to ciąża?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Opisane dolegliwości bólowe, parcie na pęcherz, itd. to wynik infekcji dróg moczowych. Opisane krwawienie to natomiast miesiączka. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.