Ból w podbrzuszu w okolicach blizny po operacji przepukliny

Witam. 5 lat temu miałem operacje na przepukline mosznową. Od jakichś 2-3 miesięcy przy większym wysiłku czuję bół w podbrzuszu w okolicach blizny po operacji i ewidentnie moja moszna jest jakaś "napuchnięta" i czuję jak by coś w niej było. A do tego chwilami mam wrażenie odrętwienia moszny. Boję się, aby nie być bezpłodnym bo chciałbym mieć w przyszłości dzieci a wiem że jakiekolwiek problemy z moszną mogą do tego prowadzić. Prosze o wskazówki co robić. Mieszkam za granicą. Pozdrawawiam, Arek

Nie jestem w stanie poradzić wiele ,jesli jest Pan za granicą! proponuję jednak wizytę u chirurga,urologa w celu zbadania i ew.wykonania badań dodatkowych aby postawić diagnozę i zaproponować ew. leczenie! zż