Ból żołądka po przedawkowaniu leków przeciwbólowych

Dobry Wieczor, jestem Ola, mam 18 lat. W tamtym roku przedawkowalam leki przeciwbolowe, nie zglosilam sie do lekarza. Od tamtego czasu czesto czuje sie zle, boli mnie brzuch, tak jakby zoladek, ale nie jestem pewna...Czy to moze byc cos powaznego, powinnam zglosic sie do lekarza?

Małgorzata Panek

Po przedawkowaniu leków mogło dojść do uszkodzenia śluzówki żołądka. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam