Ból podbrzusza i skurcze po prawej stronie

Witam! Mam bol podbrzusza po prawejstronie, bol staje sie mocniejszy gdy leze prosto na plecach lub na boku. Jak sie "skorcze" bol jest slabszy przez jakis czas ale potem znowu narasta. Zczelo mnie bolec jakies 2 godz temu, czy to cos powaznego? Powinnam zglosic sie na pogotowiu cyz moge poczekac do Poniedzialku i pojsc do lekarza? No i oczywiscie czy moge wziac jakeis leki przeciwbolowe. Jestem Kobieta, mam 18 lat i lekka nadwage.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza. Bez badania nie można się wypowiedzieć.