Bóle brzucha i częste oddawanie moczu a ból podczas pierwszego stosunku

Witam, Od dłuzszego czasu walczę z bólem brzucha oraz częstym oddawaniem moczu, tak jak na zapalenie. Tabletki pomagały, jednak je ostawiałam. NIedługo później miałam swój "pierwszy raz" ze swoim facetem, niestety gdy byłam na górze straszliwie coś mnie w środku bolało, myślałam, że to może normalne na początku i z czasem przejdzie. Aktualnie czeste oddawanie moczu powróciło, jednak ze znacznie silniejszym bólem który jest niemalże taki sam jak ten przy stosunku. Czy może to mieć jakiś związek?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ból przy pierwszym stosunku jest zjawiskiem normalnym, najprawdopodobniej znów ma Pani zapalenie dróg moczowych (poprzednio nie doleczone), sugeruję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam