Bóle brzucha, wymioty i biegunka w pierwszych dniach okresu

mam silne bóle brzucha , biegunke i wymiotuje przez pierwsze 2 dni okresu. bylam u ginekologa a on mi powiedzial ze to normalna rzecz. ciagle chodze zmeczona i nie mam nawet sily stac. wszystkie leki jakie bralam dzialaly przez jakis czas a pozniej musialam juz je zmienic bo nie pomagaly. co mam zrobic?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście tak burzliwe dolegliwości w pierwszych dniach okresu mogą być normą. Nie należy jednak ich bagatelizować a tym bardziej przechodzić z nimi do porządku dziennego. Warto zasięgnąć pomocy swojego lekarza rodzinnego. Dodatkowo warto wykonać podstawowe badania krwi by poszukać przyczyn ciągłego uczucia zmęczenia.