Bóle głowy a lekkie odprostowanie lordozy

witam od jakis 2 tygodni w godzinach wiuezornych zaczyna mnie bolec glowa i szyja z prawej strony. na wlasny koszt wykonalem rtg odcinka szyjnego i wykazalo lekkie odprostowanie lordozy czy to moze byc powod tych buli ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest taka możliwość.

Zaburzona statyka kręgosłupa, Tzn mi.in odprostowana lordoza szyjna tez może być przyczyna bólów głowy, ale na pewno do odprostowanej lordozy dołączyły sie rotacje kręgów. Trzeba przywrócic ich prawidłowe położenie przez techniki terapii manualnej i ból powinien ustapić , a jak nie to trzeba bedzie szukać innej etiologii