Spłycona lordoza i codzienne bóle głowy

Witam Bardzo proszę o interpretację wyniku RTG - odcinka szyjnego Lordoza spłycona. Krążki m-kręgowe typowej wysokości. Struktura kostna trzonów w normie. Mam 39 lat i codzienne bóle głowy przez ok 2 tyg, potem znów 1-1,5 miesiąca spokój. W 2006 roku dachowałam samochodem zimą. W 2009 miałam nawet robioną tomografię głowy czy aby na pewno wszystko dobrze no i było dobrze. Wcześniej głowa bolała tylko po jakiejś imprezie (ale to chyba normalne). Proszę o pomoc w tej sprawie. Agnieszka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto przeprowadzić diagnostykę obrazową głowy w celu ustalenia przyczyny bólów głowy. Spłycona lordoza to zmiana z pozoru nie groźna, jednak warto skorzystać z pomocy rehabilitanta.