Bóle głowy i uczucie zestresowania a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Szanowni Państwo,Przez 6 miesięcy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. Jestem o wiele bardziej zestresowana od tego czasu oraz mam ogromne bóle głowy. Wiem, że są to konsekwencje. Jestem młoda, zdrowa oraz silna. Jutro wezmę ostatnią tabletkę i mam zamiar przestać je przyjmować. Po jakim czasie mój organizm powinien wrócić do normalnego stanu?

Bardzo słuszny wybór. Jeśli nie ma innej przyczyny dysforii - objawy ustąpią w ciągu 7-10 dni. Najzdrowsze jest zachodzenie w ciążę, nie współżycie bądź stosowanie tzw INNYCH metod zapobiegania ciąży, pod warunkiem, że dopuszcza się myśl o zajściu w ciążę i wzięciu na siebie odpowiedzialnosci za drugiego małego człowieka:)