Bóle głowy u 21-latka - do kogo się udać?

Od 5 dni mam bóle głowy, na początku były to bóle w lewej i prawej skroni, teraz są to bóle tylko w lewej skroni, ale prócz tego towarzyszy mi "pulsowanie" oka (lewego). Nie wiem co mi jest, myślałem, że może to kwestia zatok, bo miesiąc temu miałem długotrwały katar i kaszel, ale z drugiej strony czytałem, że to może być kwestia zatrzymanej ósemki, którą posiadam. Proszę o pomoc! Najlepiej wybrać się do okulisty, neurologa czy laryngologa?

na początku warto zasięgnąć opinii lekarza rodzinnego, na podstawie wywiadu chorobowego skieruje Pana dalej