Bóle i zawroty głowy oraz uczucie omdlenia u 28-latka

Witam, Mam problem z bólami i zawrotami głowy, które objawiają się w różnych sytuacjach np. często podczas różnego rodzaju imprez(grill, spotkanie w pubie) występują one zarówno na powietrzu jak i w pomieszczeniu zamkniętym. Częściej w pozycji siedzącej pojawiają się wtedy mroczki przed oczami uczucie że zaraz "odpłynę". Już raz w takim przypadku wystąpiło omdlenie. objawy dodatkowe(wydzielina spływająca w gardle, zatkany nos) Badanie EEG,UKG,Rezonans i tomograf głowy oraz szyi nic nie wykryły.

Proponuję konsultację psychologiczną - być może Pana objawy związane są z napadami paniki w sytuacjach, kiedy wokoło jest dużo osób (jest to bardzo częste właśnie w wypadku lęku panicznego). Konsultacja z psychologiem pozwoli zdiagnozować, czy Pana trudność ma podłoże psychologiczne oraz - jeśli będzie taka potrzeba - pozwoli podjąć kroki zaradcze. Powodzenia!