Bóle mięśni, otępienie, senność i wyczerpanie fizyczne

Witam.Mam 30lat i bardzo źle się czuję, byłam u paru lekarzy ale mnie lekceważą, ponieważ mam badanie krwi,ob w normie.Bolą mnie mięśnie, nogi, głowa oczy ostatnio ciągle jestem otępiała, śpiąca, ciągle wyczerpana fizycznie i psychicznie jak w jakimś letargu. Dodam że mam niewielką niedoczynność tarczycy ale już ją leczę i na razie nie widzę jakiejś poprawy.Co to może być jakie badania jeszcze zrobić?Jestem załamana jestem młodym człowiekiem a nie mam siły żyć z tymi doleglościami. sowka14@wp.pl

Marta Mielniczuk

Witam, Pani objawy oczywiście mogą być związane z niedoczynnością tarczycy, jeśli nie udało się jej jeszcze wyrównać lekami, mogą to być jednak również objawy pochodzenia psychogennego. Jeśli lekarze nie są w stanie znaleźć somatycznej przyczyny Pani dolegliwości, sugeruję rozważenie wizyty u psychologa. Pozdrawiam.