Bóle po prawej stronie brzucha w 22. tygodniu ciąży

Od kilku godzin boli mnie po prawj stronie brzucha. Jestem w 22 tygodniu ciazy . Czego to moze byc objawem ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zmianą położenia płodu, podwyższonymi próbami wątrobowymi, cholestazą ciężarnych, nadciśnieniem. Przyczyn niestety może być mnóstwo. Jeśli ból będzie się utrzymywał, należy się skontaktować z ginekologiem prowadzącym ciążę.