Bóle podbrzusza i torbiel

Witam mam 22 lata i od jakiegoś czasu mam torbiel. Nastepnego dnia po wizycie u lekarza dostałam boleści i pojechałam na pogotowie.Odczuwałam ból podbrzusza i brzucha ale pani lekarz powiedziała że to nie jest nic związane z torbielą. Dostałam leki przeciwbólowe i przeciwrozkurczowe i wysłali mnie do domu. Ból ustąpił na jakiś czas lecz po jakimś czasie się pojawił. Boli mnie podbrzusze prawego boku oraz prawa noga oraz. Co robić ?I co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie ponownie udac sie do lekarza