Bóle w klatce piersiowej i pieczenie pod mostkiem

bóle w klatce, pieczenie pod mostkiem zezorganizacja własych myłśli wynikająca z tego bólu, płytki oddech. badanie EKG wyszło poprawnie., SKIEROWANO MNIE DO PSYCHIATRY, CZEKAM DO MARCA A CO Z DOLEGLIWOŚCIAMI POMÓŻCIE

Witam serdecznie,
Podejrzewam, że skierowano Panią/Pana do psychiatry z podejrzeniem zaburzenia nerwicowego. Warto więc, aby postarała się Pani/Pan obniżyć napięcie nerwowe - jest to ważna kwestia, jeśli chodzi o łagodzenie dolegliwości związanych z tym zaburzeniem. Proszę unikać stresu, postarać się relaksować oraz uprawiać sport. Można także brać magnez.
Pozdrawiam

Najskuteczniejszy najszybszym sposobem likwidowania somatycznych objawów stresu jest EEG BioFeedback.
Pomoże zdystansować się do przyczyny stresu, obniży napięcie nerwowe.
Na pani miejscu poprosił bym jeszcze lekarza pierwszego kontaktu o skierowanie do pulmonologa i tu szukał przyczyny dolegliwości.
Pozdrawiam.