Bóle w lewym boku na wysokości jelit

Mam 25 lat, całe dzieciństwo byłam zdrowa. W wieku 20 lat zaczęłam czuć bóle w lewym boku na wysokości jelit. Z początku były to lekkie skurcze, które internista nazwał zwykłą kolką. Nie wpływało to na moje funkcjonowanie. Od roku niestety bóle są coraz silniejsze. Są miesiące gdzie przez ponad tydzień nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Nie pomagają leki przeciwbólowe i rozkurczowe, zastrzyki domięśniowe tylko odrobinę go zmniejszają. Wyniki krwi, moczu, kolonoskopii są dobre.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonać badanie TK jamy brzusznej, które być może ujawni przyczynę dolegliwości bólowych (warto wykonać badanie z oceną naczyń ponieważ takie objawy mogą wynikać z niedokrwienia jelit) oraz wykluczenie przyczyn ginekologicznych dolegliwości.