Bolesność brzucha a odczynowe zapalenie wyrostka robaczkowego

W wieku 20 lat mój lekarz rodzinny gdy czułam silny ból brzucha stwierdził, że udaje... po 18 godz wylądowałam na stole operacyjnym bez diagnozy ponieważ było za późno na badania. Okazało się, że mam zapalenie odczynowe wyrostka i guzy wielkości pięści na kresce jelita cienkiego. Podczas zdejmowania szwów dowiedziałam się, że wyrostek powinni zbadać. Najgorsze jest to, że teraz odczuwam podobne symptomy jak przed tymi zdarzeniami a lekarze, u których byłam to bagatelizują. Co mam zrobić?

Aleksander Ropielewski

Na pewno wykonać USG jamy brzusznej i z wynikiem skonsultować się z gastrologiem lub chirurgiem.